Eyl 9, 2021
32 Görüntüleme
0 0

Ancestors The Humankind Odyssey Sistem Gereksinimleri – Güncel, Önerilen ve Minimum

Tarafından yazılmıştır

Ancestors: The Humankind Odyssey Ancestors: The Humankind Odyssey , Panache Digital Games tarafından geliştirilen ve Private Division …

Ancestors: The Humankind Odyssey

Ancestors: The Humankind Odyssey, Panache Digital Games tarafından geliştirilen ve Private Division tarafından yayınlanan üçüncü şahıs bir hayatta kalma oyunudur. 27 Ağustos 2019’da Microsoft Windows için yayımlandı. PlayStation 4 ve Xbox One için Aralık 2019’da piyasaya sürülecek.

Oyunda, oyuncular maymun soylarını kontrol ediyorlar ve tarih öncesi Afrika’da hayatta kalmalarını sağlamak ve evrimini kolaylaştırmak için görevlendiriliyorlar. Oyuncular, yiyerek, içerek ve uyuyarak oyuncu karakterinin sağlığını yönetmek zorundadır. Oyun, dev kuşlar ve zehirli bitkiler gibi avcıları içeren tehditlerle dolu açık bir dünya olan Afrika ormanlarında başlar. Oyuncular ormandaki herhangi bir ağaca tırmanabilir, ancak oyuncu karakteri düşerse kemiklerini kırar. Oyuncular ilerledikçe, oyuncuların keşfedilmesi için yeni alanlar açılır. Bir maymun yeni yerler keşfederken ya da avcılar tarafından avlandığında, parlayan ışık küreleri bularak aşılabilecek bir “korku” durumuna girecek ya da başka bir histeriye inecektir.

Dünya tehlikeli olsa da, maymunlar yırtıcı, kayıp bir klan üyesi ya da oyuncunun klanlarına alınabilecek bir yabancı gibi çeşitli sesleri dinlemek için yüksek duyularını kullanabilirler. Primat, zekasını farklı ilgi alanlarının yerlerini tespit etmek için kullanabilir ve yeni yiyecek veya araçlar belirlemek gibi yeni keşifler yapabilir. Oyuncular yeni keşifler yapmaya devam ettikçe, yatak yapmada yaprak kullanmak ve kendilerini iyileştirmek için şifalı bitkiler kullanmak gibi maymunlar daha zeki ve yetenekli hale gelirler. Oyuncu karakteri ölürse, oyuncular başka bir klan üyesini kontrol etmeye geçecektir. Tüm klan üyeleri ölürse, soyu tükenir ve oyuncuların oyunu yeniden başlatması gerekir.

Ancestors: The Humankind Odyssey Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
 – İşletim Sistemi: Windows 7 Sp1 64-bit
 – İşlemci: Intel Core i5-2500K veya AMD Phenom II X6 1100T
 – Bellek: 8 GB
 – Ekran Kartı: GeForce GTX 760 (4GB) veya Radeon HD 7950 (3GB)

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
 – İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
 – İşlemci: Intel Core i7-4770K veya AMD Ryzen 5 1600
 – Bellek: 8 GB
 – Ekran Kartı: GeForce GTX 980 (4GB) veya Radeon RX 480 (8GB)

Makale Kategorileri:
Sistem Gereksinimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Recipe Rating