Eyl 9, 2021
32 Görüntüleme
0 0

Green Hell Sistem Gereksinimleri – Güncel, Önerilen ve Minimum

Tarafından yazılmıştır

Green Hell Green Hell, Amazon yağmur ormanlarında hayatta kalmak için hızlı sarsıcı bir mücadeledir. Hayata bağımlı oyuncu, yalnızlığın …

Green Hell

Green Hell, Amazon yağmur ormanlarında hayatta kalmak için hızlı sarsıcı bir mücadeledir. Hayata bağımlı oyuncu, yalnızlığın etkilerini yalnızca vücut üzerinde değil aynı zamanda akılda da yaşayarak dayanıklılık yolculuğuna başlar. Bilinmeyenin tehlikelere karşı hayatta kalmaya çalışır.

Hayatta kalmaya ve çıkış yolunu bulmaya çalışırken, herhangi bir yiyecek veya ekipman olmadan ormanda yalnız kalırsınız. Bu yolculukta, dış dünyadan yardım alamazsınız. Sadece çıplak ellerinizle donatılmışken, kendinizi korumak ve savunmak için sığınaklar inşa etmek, araçlar ve silah yapmak için gerçek hayatta kalma tekniklerini öğrenmek zorunda kalacaksınız. Hem vahşi hayvanlar hem de tropik hastalıklarla savaşacağınız orman tarafından sürekli tehdit altındasınız. Oyuncular ayrıca kendi zihinleri tarafından belirlenen tuzaklarla ve sonsuz ormanın karanlığında sürünen korkularla yüzleşmek zorunda kalacaklar.

Amacınız kaçmak için gerçekten sezgisel araçlar kullanarak bir kabus ortamının derinliklerinde hayatta kalmaktır. Emrinizde yalnızca bir radyo vardır. Sevilen birinin tanıdık sesini, bu sonsuz ve kaçınılmaz ormanda takip edeceksiniz. İlk etapta nasıl varacağınızı anlatacaktır. Keşfettiğiniz şeyler, hayatta kalmak için uğraştığınızdan daha kötü şeyler olacaktır.

Green Hell Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
 – İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
 – İşlemci: 3.2 GHz Dual Core Processor
 – Bellek: 4 GB RAM
 – Ekran Kartı: 2 GB VRAM ile GeForce GTX 660, Radeon RX 460 veya eşdeğer
 – DirectX: Sürüm 11
 – Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
 – Ses Kartı: DirectX uyumlu

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
 – İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
 – İşlemci: 3.2 GHz Dual Core Processor
 – Bellek: 8 GB RAM
 – Ekran Kartı: 4 GB VRAM ile GeForce 970, Radeon RX 580 veya eşdeğer
 – DirectX: Sürüm 11
 – Depolama: 8 GB kullanılabilir alan
 – Ses Kartı: DirectX uyumlu

Makale Kategorileri:
Sistem Gereksinimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Recipe Rating