Eyl 9, 2021
59 Görüntüleme
1 0

Herkesin E-posta adresini bulmak ister misiniz! Nasıl yapılır?

Tarafından yazılmıştır

Birinin e-posta adresini nasıl hızlı bir şekilde bulacağınızı mı merak ediyorsunuz? Bir kişinin e-posta adresini bulmanıza yardımcı olan bazı …

Birinin e-posta adresini nasıl hızlı bir şekilde bulacağınızı mı merak ediyorsunuz? Bir kişinin e-posta adresini bulmanıza yardımcı olan bazı yöntemleri aşağıda bulabilirsiniz.

Potansiyel müşterilerinizle iletişim kurmak için yapmanız gereken ilk şey e-posta adreslerini bulmaktır. Birinin geçerli e-postasını bulmak zor olsa da işinizi kolaylaştırabilecek birkaç uzantı vardır.

Hedefinizi kişisel olarak biliyorsanız, e-posta adreslerini istemenin dışında başka yollarla da bu bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu açık ara daha kolay bir seçenektir.

Bu yöntemler, e-posta adresi bulmak için yaygın olarak kullanılmaktadır. Firmasını, adını ve soyadını bildiğiniz fakat e-posta adresine ulaşamadığınız hedefinizin e-posta bilgilerini aramanızı gerektirebilecek bir durum ortaya çıkabilir. Böyle zamanlarda, işte bu yöntemler çok kullanışlı olabilir.

İşte e-posta bulucu uzantılar!

1. Hunter.io

Hunter.io belki de e-posta yardımı için kullanılan en popüler araçtır. 100 milyondan fazla e-posta adresinden oluşan bir dizine sahip Hunter.io hemen hemen herkesin e-posta adresini keşfedebilir. Zengin özelliklere sahip bir web sitesine sahip olmanın yanı sıra, Hunter.io kullanımı kolay bir tarayıcı uzantısına sahiptir.

2. AeroLeads

AeroLeads, e-posta aramanızı hızlandırabilen başka bir uzantıdır. AeroLeads, LinkedIn, Crunchbase, Sales Navigator ve diğer profesyonel platformlardan e-posta adreslerini bulmanıza yardımcı olabilir.

3. Findthat

Findth, kendisini “E-postanın Sarı Sayfaları” olarak tanımlayan yaygın olarak kullanılan başka bir uzantıdır. Findth’in öne çıkan özelliği, iş akışınızı otomatikleştirmek için Zapier gibi diğer uygulamalarla entegrasyona izin veriyor olmasıdır. Ayrıca, e-posta doğrulaması ve toplu bulma e-posta adresleri için araçlara sahip.

Makale Etiketleri:
· · ·
Makale Kategorileri:
Uncategorized

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Recipe Rating