Eyl 9, 2021
30 Görüntüleme
0 0

Mount and Blade 2 Bannerlord Sistem Gereksinimleri – Güncel, Önerilen ve Minimum

Tarafından yazılmıştır

Mount and Blade 2 Bannerlord Mount and Blade 2: Bannerlord , Türk firması TaleWorlds Entertainment tarafından geliştirilen yaklaşmakta olan …

Mount and Blade 2 Bannerlord

Mount and Blade 2: Bannerlord, Türk firması TaleWorlds Entertainment tarafından geliştirilen yaklaşmakta olan bir aksiyon rol yapma oyunudur. Mount & Blade: Warband‘ın bir öncüsü ve 2008 oyunu Mount & Blade için tek başına bir genişleme paketidir.

Bannerlord, Göç Dönemi’nden esinlenilmiş bir ortamla, selefinden 210 yıl önce gerçekleşir. Oyun 2012 yılında açıklandı. Oyunun 2016 yılı sonunda bir Steam sayfası oluşturuldu; Ertesi yıl, TaleWorlds, oyunun öğelerini ayrıntılandıran haftalık geliştirici günlükleri yayınlamaya başladı. 2019 yılında TaleWorlds, oyunun erken erişim sürümünün 2020 Mart’ta piyasaya sürüleceğini açıkladı. Oyunun tamamlanma tarihi bilinmemektedir.

Mount and Blade II: Bannerlord, strateji öğelerine sahip bir aksiyon rol yapma oyunudur. Temel oynanış serideki önceki oyunlarla aynıdır. Oyuncu bir asker partisi kurar ve genel bir kampanya haritasında görevler gerçekleştirir ve oyuncuların birliklerinin yanında şahsen savaşa girmelerini sağlayan savaş alanlarında savaşlar yapılır. Bununla birlikte Bannerlord, sayısız oyun öğesinde önemli iyileştirmeler içerir.

Bannerlord’daki kuşatmaların, Warband‘dan daha stratejik olmaları amaçlanmaktadır. Oyuncu, çeşitli kuşatma sistemleri inşa edebilir ve düşman takviyelerinin belirli bölümlerini hedef almak için savaş başlamadan önce stratejik olarak konumlandırabilir. Genel kampanya haritasında, oyuncu duvarları bombalamayı seçebilir ve muhtemelen savaş başladığında kullanılabilecek gedikler oluşturabilir. Savunan kalelerin ve şehirlerin tasarımının, savunucuların lehine önyargılı olması amaçlanmıştır.

Mount & Blade II: Bannerlord Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
 – İşlemci: Intel i3-2100 / AMD FX-6300
 – Bellek: 4 GB RAM
 – Ekran Kartı: Intel HD 4600 / Nvidia GT730 / AMD R7 240
 – Depolama: 40 GB kullanılabilir alan

Makale Kategorileri:
Sistem Gereksinimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Recipe Rating