Eyl 9, 2021
22 Görüntüleme
0 0

Prince of Persia The Forgotten Sands Sistem Gereksinimleri – Güncel, Önerilen ve Minimum

Tarafından yazılmıştır

Prince of Persia The Forgotten Sands Prince of Persia: The Forgotten Sands , 18 Mayıs 2010’da Kuzey Amerika’da ve 20 Mayıs’ta Avrupa’da …

Prince of Persia The Forgotten Sands

Prince of Persia: The Forgotten Sands, 18 Mayıs 2010’da Kuzey Amerika’da ve 20 Mayıs’ta Avrupa’da yayımlanan Ubisoft tarafından üretilen çok platformlu bir video oyunudur.

Oyunlar Prince of Persia: The Sands of Time’ın başlattığı hikayeye geri dönüş anlamına geliyor. Aslında Prince of Persia: The Forgotten Sands, farklı hikaye hatlarına sahip dört ayrı oyunun adı.

The Forgotten Sands, tüm büyük oyun platformlarında mevcuttur ve Ubisoft’un bir basın açıklamasına göre, “…orijinal serilerdeki en sevilen unsurlardan birçoğunun yanı sıra yeni oyun inovasyonlarını” içerir. DS, PSP ve Wii sürümleri ayrı olarak geliştirildi ve Xbox 360, PlayStation 3 ve Windows sürümlerinden farklı oyun özelliklerine sahiptir. Ubisoft’un Uplay özelliği ile oyuncular Assassin’s Creed II’nin ana karakteri Ezio’nun kilidini açabilir.

PS3 / Xbox 360 / PC oyununda, Prens oyun boyunca yeni güçler öğrenir. En büyük yeni özellik, Prens’in savaşlardaki kabiliyetini artıran ve erişilemeyen alanlara erişmesine izin veren, güçlendiriciler gibi davranan temel güçlerin eklenmesidir. Oyunda dört ana güç vardır: Ateş, Buz, Rüzgar ve Toprak. Her biri, savaş sırasında su çeşmelerini “sağlamlaştırma” ve onları tırmandırılabilir sütunlara dönüştürme yeteneği gibi farklı bir güce dönüşür. Bu temel güçlerin yanı sıra, Prens’in Razia’dan yeteneklerini geliştirmek için satın alınabilecek küçük güçler de var. Bu küçük güçler arasında bir kalkan ve küçük kasırgaları toplama gücü bulunur. Oyunda dövüş, Sands of Time’da bulunan dövüş mekaniğine benzer. Prens, bir savaşta birden fazla düşmanla savaşabilir. Mücadelenin önemli bir kısmı “kalabalık kontrolü” ve kaçan düşmanların yanı sıra kombolardır. Engelleme yoktur ve hızlı zaman olayları yalnızca oyunda patronları bitirmek için kullanılır.

Prince of Persia: The Forgotten Sands Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
 – İşletim Sistemi: Windows XP (SP3) / Windows Vista (SP2) / Windows 7
 – İşlemci: 2.6 GHz dual-core Intel Pentium D veya AMD Athlon 64 X2 3800+ (2.2 GHz Intel Core 2 Duo veya AMD Athlon 64 X2 4400+ ya da daha yüksek)
 – Bellek: 1 GB Windows XP / 2 GB Windows Vista, Windows 7 (2 GB / 4 GB önerilir)
 – Ekran Kartı: Shader Model 3.0 ile 256 MB DirectX 9.0c–uyumlu veya daha yüksek (512 MB önerilir)
 – DirectX: Sürüm 9.0c
 – Depolama: 8 GB
 – Ses: DirectX 9.0c–uyumlu ses kartı (5.1 ses kartı önerilir)

Makale Kategorileri:
Sistem Gereksinimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Recipe Rating