Eyl 9, 2021
35 Görüntüleme
0 0

Realm Royale Sistem Gereksinimleri – Güncel, Önerilen ve Minimum

Tarafından yazılmıştır

Realm Royale Realm Royale , Heroic Leap Games tarafından geliştirilen ücretsiz bir battle royale oyunudur. Oyun, her biri benzersiz …

Realm Royale

Realm Royale, Heroic Leap Games tarafından geliştirilen ücretsiz bir battle royale oyunudur. Oyun, her biri benzersiz yeteneklere sahip birden fazla karakter sınıfına sahiptir. Bu, Paladins: Battlegrounds olarak bilinen bir oyun modu olarak ortaya çıktığı kahraman nişancı Paladins’in bir parçasıdır. Oyun, Haziran 2018’de Steam’in erken erişim programı aracılığıyla Microsoft Windows için yayınlandı, PlayStation 4 ve Xbox One sürümleri iki ay sonra piyasaya sürüldü. PlayStation 4 ve Xbox One’da piyasaya sürüldükten birkaç ay sonra, Realm Royale her iki konsolda da açık betaya girdi. Ayrıca diğer Realm oyuncularıyla konuşmak ve takım oyunlarına katılmak için Realm Royale Topluluğu gibi Facebook gruplarına katılabilirsiniz.

Oyun, 100 oyuncunun bir zeplinden düştüğü ve daralan güvenli bir bölgeyi içermesi, rakiplerle savaşmak ve yok etmek için silah gibi donanımları toplaması ve kalan son oyuncu olmayı hedeflemesi gereken Battle Royale türündeki diğer oyunlara benzer şekilde oynanıyor. Squad oyun modunda oyuncular toplam 100 oyuncuya karşı dörtlü takımlar halinde gruplandırılır. Bir ustalık sistemi, çoğu oyuncu tarafından tartışılan Forges adında, haritada bulunan sabit yerlerde daha iyi öğeler veya yetenekler elde etmek için malzemelerin parçalanmasına izin verir. Diğer oyuncular tarafından “yere serilmiş” oyuncular bir tavuğa dönüştürülür ve saldırganlar bir süre hayatta kalmayı başarırlarsa geri dönüştürülebilirler.

Realm Royale Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri
 – İşletim Sistemi: Windows 7
 – İşlemci: Intel(R) Core(TM) i5-2320 CPU @ 3.00 GHz (4 CPUs), ~3.0GHz
 – Bellek: 6 GB RAM
 – Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 555
 – DirectX: Sürüm 11
 – Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
 – Ses Kartı: DirectX uyumlu ses kartı

Makale Kategorileri:
Sistem Gereksinimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Recipe Rating