Eyl 9, 2021
23 Görüntüleme
0 0

Wolfenstein Youngblood Sistem Gereksinimleri – Güncel, Önerilen ve Minimum

Tarafından yazılmıştır

Wolfenstein Youngblood Wolfenstein: Youngblood , MachineGames ve Arkane Studios tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından …

Wolfenstein Youngblood

Wolfenstein: Youngblood, MachineGames ve Arkane Studios tarafından geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayınlanan birinci şahıs nişancı oyunudur. Wolfenstein serisinin bir parçası olan oyun, Temmuz 2019’da Microsoft Windows, Nintendo Switch, PlayStation 4 ve Xbox One’da piyasaya sürüldü.

Oyunda, oyuncu, Jess veya Soph Blazkowicz’in birinci şahıs bakış açısıyla kontrolünü üstlenir. İsteğe bağlı bir kooperatif multiplayer modu oyuna dahil edilir. Oyuncular, oyunu başka bir oyuncuyla veya yapay zeka ile tamamlayabilir. Yeniden başlatma oyunlarının aksine, görevler doğrusal olmayan bir düzende tamamlanabilir ve oyuncular oyunda ilerledikçe yeni donanım ve yeteneklerin kilidini açabilirler.

Wolfenstein II: The New Colossus’dan yirmi yıl sonra, Amerika ve dünyanın çoğu Nazi kontrolünden kurtarıldı. B.J. Blazkowicz ve eşi Anya, ikiz kızları Jessica ve Sophia’yı yetiştirebilir ve onlara kendilerini nasıl savunacaklarını öğretebilir. Ancak, 1980 yılında Blazkowicz gizemli bir şekilde iz bırakmadan kaybolur. Jessica, Sophia ve arkadaşları Grace Grace’in kızı Abby, tavanda gizli odadaki, Blazkowicz’in Fransız Direnişiyle görüşmek için Nazi işgali altındaki Neu-Paris’e gittiğini gösteren bir harita keşfederler. Amerikan makamlarının Blazkowicz’i Nazi Fransa’sına kadar takip etmeyeceğine inanan kızlar bir FBI helikopteri ve bir çift motorlu zırh takımı çalıp Fransa’ya yönelirler.

Wolfenstein: Youngblood Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri:
 – İşletim Sistemi: Win7, 8.1, veya 10 (64-Bit)
 – İşlemci: AMD FX-8350/Ryzen 5 1400 veya Intel Core i5-3570/i7-3770
 – Bellek: 8 GB RAM
 – Ekran Kartı: Nvidia GTX 770 4GB veya AMD eşdeğeri
 – Depolama: 40 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
 – İşletim Sistemi: Win7, 8.1, veya 10 64-Bit
 – İşlemci: AMD FX-9370/Ryzen 5 1600X veya Intel Core i7-4770
 – Bellek: 16 GB RAM
 – Ekran Kartı: Nvidia GTX 1060 6GB veya AMD eşdeğeri
 – Depolama: 40 GB kullanılabilir alan

Makale Kategorileri:
Sistem Gereksinimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Recipe Rating